Real estate news

Februari – Hof Berlamuze ontdekkingsmaand met nieuwe modelwoning en -appartementen

kijkdagen Hof Berlamuze in Lier

Februari is ontdekkingsmaand in Hof Berlamuze! We nodigen je uit om wonen op zijn best te ervaren. Er valt dan ook weer heel wat nieuws te zien in en rond ons nieuwbouwproject in Lier. Tijdens de kijkdagen ontdek je nieuwe ruime modelwoningen (4 slpk) en ingerichte appartementen, midden in het autovrije binnengebied. Ook de tuin, een rustige oase in de stad, wordt momenteel volop aangelegd. Ruimte, rust, licht en comfort staan deze keer centraal, precies zoals wonen in Hof Berlamuze bedoeld is.

We werken op afspraak en voorzien een bezoek van +/- 1 uur. We ontvangen je graag persoonlijk, zodat er ruimte is voor vragen, indrukken en een goed gesprek.


Welkom na inschrijving, via onderstaande knop of www.hofberlamuze.be/event


kijkdagen Hof Berlamuze in Lier
kijkdagen Hof Berlamuze in Lier

Wanneer

  • dinsdag 3 februari
  • donderdag 5 februari
  • zondag 8 februari
  • woensdag 11 februari
  • vrijdag 13 februari

Waar

Hof Berlamuze in Lier, omgeven door de Berlarij, Molenstraat, Pettendonk en Arthur Vanderpoortenlaan.

Plaats van afspraak

📍 Hof Berlamuze in Lier, Arthur Vanderpoortenlaan 13 (afspraak in het lokaal aan de Hof Berlamuze-vlaggen)

Hof Berlamuze Kijkdagen

Wat is er nieuw?

  • Ruime gezinswoning
    Tijdens deze kijkdagen kan je een nieuwe modelwoning met vier slaapkamers en twee badkamers ontdekken, gelegen in het autovrije binnengebied. De woning beschikt over een private stadstuin en een zuidgericht terras, en biedt alle ruimte om comfortabel te wonen en te leven, vandaag én morgen.
  • Daarnaast stellen we een nieuw modelappartement op de eerste verdieping in het binnengebied open, met twee slaapkamers en een bureau. Ideaal voor wie wonen en thuiswerken wil combineren, zonder in te boeten aan licht, rust en woonkwaliteit.
  • Ook de tuin van het binnengebied krijgt vorm. Het groen wordt momenteel volop aangeplant zodat het in de aankomende lente kan groeien en bloeien.
  • Uiteraard ben je ook welkom om een kijkje te nemen in de overige beschikbare appartementen (1, 2 of 3 slpk). Er is vast een woning op maat van jouw persoonlijke wensen.

Een andere keer?

Graag Hof Berlamuze en de nieuwe modelappartementen bezoeken op een ander moment? Of zijn de Kijkdagen volzet? Boek eenvoudig een andere en persoonlijke afspraak in onze agenda of contacteer ons via wonen@fidesinvest.be. Op eenvoudige aanvraag kan er ook een afspraak buiten de kantooruren ingepland worden.

Hof Berlamuze Kijkdagen
Hof Berlamuze Kijkdagen

Nieuwbouwproject op mensenmaat

Hof Berlamuze staat voor wonen op mensenmaat: zeven kleinschalige gebouwen die samen een groen, autovrij binnengebied vormen. Na de modelappartementen aan de Arthur Vanderpoortenlaan en de Pettendonk, openen nu ook de gebouwen in het binnengebied hun deuren.

Een ideale woonplek voor wie rust en groen zoekt, zonder het stadscentrum van Lier los te laten. Met de eerste bewoners die hier al thuis zijn, leeft Hof Berlamuze vandaag meer dan ooit.  

Hof Berlamuze in ’t kort

🌿 7 kleinschalige gebouwen in en rond een groen binnengebied (4.432 m² groen)
🚲 Ruime fietsenstallingen en ondergrondse parking
📍 Toplocatie aan de Berlarij, vlak bij de Podiumacademie
🏡 Stijlvolle architectuur met oog voor comfort en duurzaamheid

6% BTW

In Hof Berlamuze geniet je niet alleen van een groene en autoluwe woonomgeving, maar ook van een belangrijk financieel voordeel: 6% btw op sloop & heropbouw  – dat betekent een aanzienlijk lagere aankoopprijs – een besparing van €33.000 tot wel €69.000 – en dus meer budget om je nieuwe thuis helemaal naar wens in te richten. Lees HIER meer over de voordelen en voorwaarden.

Hof Berlamuze Kijkdagen
Hof Berlamuze Kijkdagen
Hof Berlamuze Kijkdagen
Hof Berlamuze Kijkdagen