– UPDATE – omwille van de vele inschrijvingen hebben we aan onze initiële kijkdag een extra datum toegevoegd. De Wastuin Kijkdagen gaan door op dinsdag 19 en maandag 25 november, 14-20u.
Benieuwd naar de spiksplinternieuwe modelwoning van nieuwbouwproject De Wastuin in Oud-Berchem? Op dinsdag 19 én maandag 25 november 2024 gooien we van 14 tot 20u de voordeur open. Kom ook jij graag eens binnenkijken in deze ruime stadswoning met drie slaapkamers? Registreer je, kies een moment uit dat voor jou past en we verwelkomen je met een drankje en met véél enthousiasme om jou in onze piekfijne modelwoning rond te leiden. Tot gauw!
Praktisch
Wanneer? dinsdag 19 en maandag 24 november, van 14 tot 20u, na registratie. We voorzien een bezoek van +/- 20 min. We verwelkomen je met een drankje.
(momenteel enkel nog woningen te koop – appartementen en studio’s van De Wastuin nieuwbouwgedeelte (fase 1) zijn uitverkocht – zie infra voor info fase 2).
Waar? De Wastuin modelwoning, Ferdinand Coosemansstraat 132, Berchem
Hoe? Registreer je hier door het formulier in te vullen. Kan je het uur van je keuze niet meer aanklikken? Dan waren er anderen je te snel af. We beperken het aantal bezoekers per tijdsvork. Kies gerust een ander moment of, indien dit beter past, plan eenvoudig een persoonlijke afspraak in onze agenda op een andere dag.
Slechts 6% BTW, een aanzienlijke besparing van ca € 63.000!
Graag wijzen we je er op dat deze nieuwbouwwoningen nog kunnen genieten van het tijdelijk verlaagd btw tarief van 6% (i.p.v. 21%) voor sloop en heropbouw. Koop je een stadswoning in De Wastuin als natuurlijke persoon en als eigen en enige woning? Dan kan ook jij hoogstwaarschijnlijk nog genieten dit tarief, goed voor een btw-besparing van ca €63.000 voor een stadswoning. We informeren je graag over de exacte voorwaarden.
De Wastuin stadswoningen in een notendop
- Ruime duplex stadswoningen met 3 slaapkamers en 2 badkamers
- Stadswoningen met eigen voordeur aan de Ferdinand Coosemansstraat, Berchem
- Lichtrijke doorzonwoningen met hoge plafonds voor ruimtelijk gevoel
- Oppervlakte van 150 m²
- Terras van 11 m² dat aansluit bij de binnentuin van 2.288 m²
- Hoogwaardige afwerking
- Parketvloer in woon- en eetruimte, slaapkamers, dressing en inkomhal
- Duurzaam keukencomfort met Siemens toestellen en composiet werkblad
- Twee stijlvolle en volledig ingerichte badkamers
- Snelle beslissers kiezen nu nog zelf de materialen en interieurafwerking
- Duurzame warmteproductie met luchtgekoelde warmtepomp
- Vloerverwarming
- Ondergrondse parking en kelderbergingen
- Verschillende fietsenstallingen
- Ventilatietype D
- S-peil ≤ 31 en E-peil ≤ 35
- Oplevering 2025
- Prijs: vanaf € 560.000, excl. kosten
- 6% btw mogelijk, tot eind 2024 (onder voorwaarden). Bespaar nu ca € 63.000!
De Wastuin fase 2 met nieuw aanbod aan appartementen – blijf op de hoogte
De Wastuin, dat is thuiskomen in ’t groen, dit in het kloppend hart van de toffe en gegeerde woonwijk rond ’t groen kwartier in Oud-Berchem. Met uitzondering van de duplex stadswoningen zijn alle andere woonunits – studio’s, appartementen en atelierwoningen – in het nieuwbouwgedeelte reeds verkocht. Ondertussen wordt er ook volop verder gewerkt aan het renovatiegedeelte van dit woonproject: fase 2, aan de Eikelstraat. Binnenkort gaan ook deze appartementen in verkoop. Blijf je graag op de hoogte? Schrijf je in op de Fides nieuwsbrief en je verneemt het als één van de eersten.